تولید محتوا | وب‌نویسان

وب‌نویسان

کاربر جدید هستید؟ ثبت نام در سایت


ورود به سایت

از مرورگرهای مطمئن و بروز مانند کروم و فایرفاکس استفاده کنید.

کلمه عبور خود را فراموش کرده اید؟
×

قبلا عضو شده اید؟ ورود به سایت


عضویت در سایت

×
0
0

تولید محتوا

وبسایت شما مهمترین ابزار بازاریابی شماست؛ آن را با محتوای حرفه‌ای غنی کنید.

محتوا در راستای موفقیت یک کسبوکار بسیار مهم است و معمولا تمرکز اول هر استراتژی بازاریابی بر روی محتوا می‌باشد. استراتژی محتوایی به معنی برنامهریزی عمیق و موثر در راستای تولید و توسعهی مطالب است. این مفهوم از اواخر دههی 1990 تبدیل به مفهومی مشهور شد و هرسال به اهمیت آن افزوده می‌شود.

باوجود گزینهی های متنوع، تمامی استراتژیهای محتوایی تا حدی مشابه یکدیگر هستند، اما هریک از آنها از ابزار و اهداف متفاوتی جهت رسیدن به هدف نهایی خود بهره میبرند و اشخاص را برای کار در حوزهی تخصصی خود به نحو احسن آماده میکنند. مسئولیت این استراتژیها ایجاد فرصتی برای صاحبان کسب‌‌وکار است تا بتوانند خط مشی و مطالب خود را متناسب با دوربرد کسب و کار خود تنظیم کنند.

ما مطالب باطراوتی برای شما مینویسیم که بازدیدکنندگان را جذب و اعتماد آنها را جلب میکند.

دلایل اینکه عاشق سفارش از ما خواهید شد:

نویسندهی مورد انتظار شما نزد ماست

 

ما نویسندگانی با سطح تجربه، پیشزمینه و مهارت کافی در اختیار داریم تا بتوانند محتوای مورد انتظار شما را به نحو احسن تولید کنند. اجازه دهید سیستم ما نویسندهی کاملی را برای شما انتخاب کند و یا توصیه-های مفید را از تیم پشتیانی ما بخواهید.

پس از اینکه نویسندگان مخصوص خود را پیدا کردید و از کار آنها راضی بودید، ما ادامهی همکاری شما با آن تیمرا آسان میکنیم. توسط ابزار مخصوصی که در داشبورد شما تعبیه شدهاست، میتوانید نویسندگان کارهای قبلی خود را برای پروژهی فعلی خود انتخاب کنید. نویسندگان با انجام هر پروژه، بیشتر با سلایق شما آشنا خواهندشد و کارهای بعدی شما را با کیفیت بیشتری انجام خواهند داد.

پلتفرم ما به شما قابلیت ثبت سفارش با هر اندازه را میدهد

 

اگر در حال ساخت وبسایتی با تعداد صفحات و کلمات بالا هستید، میتوانید نویسندهای را از میان نویسندگان کارهای پر حجم انتخاب کنید.

اگر تنها به یک یا دو صفحه نیاز دارید، امکان ثبت سفارش و انجام کار در مدت زمان کوتان برای شما فراهم است. حتب با هزینه‌ای کمتر از ۱۰۰ هزار تومان هم می‌توانید از خدمات وب‌نویسان بهره ببرید؛ بنابراین میتوانید حجم کارهای خود را تا حد نیاز پایین انتخاب کنید.

رضایت کاربران خود را جلب کنید

 

بیشتر کسبوکارها مطالب خود را برای دو دسته از مخاطبان مینویسند:

  • ورودیهای موتورهای جستجو و خریداران احتمالی

قبلا فاصلهی زیادی میان این دو گروه وجود داشت. اما امروزه موتورهای جستجوی هوشمند با پیشبینی نیازها و علایق کاربر این فاصله را بسیار کاهش دادهاند.

هر دو گروه مخاطبان به دنبال محتوای خاص و منحصربفرد هستند که آموزنده و جذاب و جامع باشد. کیفیت مطالب شما بر مدت زمان بازدید هر کاربر از سایت شما و تعداد صفحات مشاهده شده اثر مستقیمی دارد. موتورهای جستجو تمامی این موارد را در رتبهبندی سایت لحاظ میکنند و این عدد تقریب مناسبی از عملکرد سایت شماست.

با سفارش محتوا از وب‌نویسان ، خیال راحتی از بابت رضایت هر دو گروه مخاطب از سایت خود داشته باشید.

چه مواردی خدمات ما را خاص میکنند؟

منحصر به فرد

ما از نرمافزار پیشرفتهی جلوگیری از سرقت ادبی استفاده میکنیم تا مطمئن شویم مطالب شما یکتا و منحصر به فرد هستند.

کیفیت بالا

نویسندگان ما بهترین هستند! آنها تجربهی تولید  صفحات وب بسیاری را دارند و محتوای شما را با دقتی بینظیر تولید خواهند کرد.

بیهنهشده برای موتورهای جستجو

با مشخص کردن کلیدواژههای مدنظر خود، تیم ما مطالب تولیدی را بر مبنای آنها بهینه خواهند کرد.

رفتار مسئولیتپذیرانه

با امکان انتخاب از میان تعداد زیادی نویسندهی مختلف، شما میتوانید به سادگی با نویسندگان آشنا با حوزهی خود ارتباط برقرار کنید و مطالبی متناسب با حوزهی خودتان تحویل بگیرید.

مطالب منحصر به فرد بیشتر از همیشه برای وبسایت‌ها اهمیت دارند.