راهنمای ثبت سفارش - وب‌نویسانوب‌نویسان

وب‌نویسان

کاربر جدید هستید؟ ثبت نام در سایت


ورود به سایت

از مرورگرهای مطمئن و بروز مانند کروم و فایرفاکس استفاده کنید.

کلمه عبور خود را فراموش کرده اید؟
×

قبلا عضو شده اید؟ ورود به سایت


عضویت در سایت

×
0
0

راهنمای ثبت سفارش

راهنمای ثبت سفارش

برای ثبت سفارش در وب‌نویسان چند روش وجود دارد:

 

ثبت سفارش بلند مدت

اگر نیاز دارید که وبساییتان به صورت منظم، با تعداد مشخصی مطلب بروز گردد می‌توانید از انواع پلن‌هایی که برای این منظور ارائه می‌شوند استفاده نمایید و یا اینکه با وارد کردن مقادیر موردنظر، برای خود یک پلن سفارشی ایجاد کنید.

بعد از ثبت سفارش و پرداخت وجه، همکاران ما مطالب موردنیاز وبسایت شما را تهیه و مطابق درخواست شما، وب‌سایتتان را بروزرسانی خواهند کرد.

شما می‌توانید کلمات کلیدی و موضوعات موردنظر خود را به تیم تولید محتوا اعلام کنید تا در دستور کار قرار بگیرند.

در صورتی که نسبت به کیفیت هر یک از پست‌های منتشر شده در وبساییتان اعتراض دارید، می‌توانید از طریق قسمت ثبت شکایات ، اعتراضات خود را به کارشناسان فنی سایت انتقال دهید تا در اسرع وقت موضوع بررسی گردد. چنانچه هر یک از خدمات وب‌نویسان فاقد کیفیت مورد توافق باشد، وجه دریافتی به حساب کاربری شما عودت داده خواهد شد.

این روش زمان بسیار کمی از شما می‌گیرد.

 

ثبت سفارش برای تولید یک محتوا

اگر نیاز به بک محتوا دارید و می‌خواهید به صورت فعال، در جریان تمام مراحل کار باشید، می‌توانید از این روش استفاده کنید.

در این روش، شما پس از ثبت نام در سایت از طریق گزینه «ثبت سفارش محتوای جدید» و تکمیل فرم مربوطه، سفارش خود را ثبت می‌نمایید. در این فرم باید موضوع و حجم محتوا را مشخص نمایید.

پس از ثبت سفارش، به صفحه پرداخت بانکی هدایت خواهید شد.

با انجام پرداخت، سفارش شما نهایی شده و جهت آماده‌سازی به تیم تولید محتوا واگذار خواهد شد.

پس از آماده شدن محتوا، تیم پشتیبانی وب‌نویسان آن را به ایمیل شما ارسال خواهند کرد.

نام نویسنده و یا مترجم هر نوشته، در فایل نهایی درج خواهد شد و  در صورت رضایت از کیفیت کار، می‌توانید در سفارشات بعدی خود درخواست همکاری با آن نویسنده و یا مترجم را بدهید. این کار باعث خواهد شد تا محتوای سایت شما یکدست باشد و همچنین، نویسنده منتخب به مرور با سلایق و موارد مهم از نظر شما، بیشتر آشنا شده و کیفیت مطالب به آنچه مدنظر شماست نزدیکتر خواهد شد.

چنانچه نسبت به کیفیت محتوای تولید شده اعتراض داشته باشید، می‌توانید از طریق قسمت ثبت شکایات ، اعتراضات خود را به کارشناسان فنی سایت انتقال دهید تا در اسرع وقت موضوع بررسی شود. چنانچه هر یک از خدمات وب‌نویسان فاقد کیفیت مورد توافق باشد، وجه دریافتی به حساب کاربری شما عودت داده خواهد شد.

 

قوانین

  • فرآیند تولید محتوا تنها پس از پرداخت هزینه‌ی آن آغاز خواهد شد.
  • پس از انتشار پست و یا تحویل فایل، شما ۴۸ ساعت زمان دارید تا هر گونه اعتراض خود را از طریق بخش ثبت شکایات به ثبت برسانید.
  • وب‌نویسان مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند، لذا از ارائه هر گونه خدمات که مغایر با قوانین کشور و فرهنگ ایرانی اسلامی جامعه باشد معذوریم.
  • تولید یک محتوای هزار کلمه‌ای به طور معمول حدود دو روز زمان خواهد برد، برای کلمات بیشتر به ازای هر هزار کلمه، یک روز به زمان مذکور اضافه خواهد شد. البته این زمان برای موضوعات تخصصی ممکن است بیشتر باشد.( با این وجود برای سایر موارد و یا موارد فوری می‌توانید با تیم پشتیبانی سایت ارتباط برقرار نمایید.)